12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
Dnes zatvorené

Otváracie hodiny

Pondelok
od 06:30 do 16:00
Utorok
od 06:30 do 16:00
Streda
od 06:30 do 16:00
Štvrtok
od 06:30 do 16:00
Piatok
od 06:30 do 13:15
 
Sobota
zatvorené
Nedeľa
zatvorené

SHERLOCK sa postupne vypracovala na poprednú pozíciu v oblasti vývoja, výroby, predaja a montáže bezpečnostných dverí, protipožiarnych bezpečnostných dverí a bezpečnostných zárubní. Je rešpektovaným obchodným partnerom a pokrýva podstatnú časť trhu v SR, ČR, v Rakúsku a Maďarsku.

Bezpečnostné dvere SHERLOCK
® a trezory sú certifikované podľa Európskych noriem. Spolupracujeme s certifikačnými orgánmi ako Lignotesting, Trezortest, Národný bezpečnostný úrad, Fires, ktoré potvrdzujú vysokú kvalitu a vlastnosti našich produktov. Proces výroby dverí SHERLOCK® je preverený certifikovaný systém, ktorý spĺňa požiadavky normy ISO 9001:2000 pre návrh a vývoj, výrobu, predaj, montáž a servis protipožiarnych bezpečnostných dverí a zárubní.

Pokračujeme v skvalitňovaní poskytovania služieb v oblasti predaja a inštalácie trezorovej techniky, zabezpečujeme servis všetkých bezpečnostných dverí a trezorov a poskytujeme poradenstvo v oblasti mechanickej bezpečnosti.

Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

SHERLOCK, s.r.o.

IČO: 31341578
Profil firmy SHERLOCK, s.r.o.

Web stránka firmy:
www.sherlock.sk

Vyhľadávanie Prevádzky domény:
www.sherlock.sk
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte