12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky

SHERLOCK, s.r.o.

prevádzok: 2
IČO: 31341578Telefonický kontakt: +421 34 77 33 227Web stránka firmy: www.sherlock.sk
SHERLOCK, s.r.o.Spoločnosť SHERLOCK bola založená a je ďalej budovaná ako rodinný podnik. Jej začiatky siahajú až do roku 1921, kedy Ján Fedík zakladá malú rodinnú firmu v podtatranskom mestečku Gelnica. Predmetom činnosti je sústruženie dreva, kovu a zámočníctvo. Dňa 23.3.1988 nadväzuje na rodinnú tradíciu podnikania jeho vnuk Ing. František Fedík a registruje sa ako živnostník v oblasti vývoja, výroby, montáže a servisu bezpečnostných a protipožiarnych bezpečnostných dverí s registrovaným názvom SHERLOCK®.

SHERLOCK
sa postupne vypracovala na poprednú pozíciu v oblasti vývoja, výroby, predaja a montáže bezpečnostných dverí, protipožiarnych bezpečnostných dverí a bezpečnostných zárubní. Je rešpektovaným obchodným partnerom a pokrýva podstatnú časť trhu v SR, ČR, v Rakúsku a Maďarsku.

Pokračujeme v skvalitňovaní poskytovania služieb v oblasti predaja a inštalácie trezorovej techniky, zabezpečujeme servis všetkých bezpečnostných dverí a trezorov a poskytujeme poradenstvo v oblasti mechanickej bezpečnosti.

Bezpečnostné dvere SHERLOCK
® a trezory sú certifikované podľa Európskych noriem. Spolupracujeme s certifikačnými orgánmi ako Lignotesting, Trezortest, Národný bezpečnostný úrad, Fires, ktoré potvrdzujú vysokú kvalitu a vlastnosti našich produktov. Proces výroby dverí SHERLOCK® je preverený certifikovaný systém, ktorý spĺňa požiadavky normy ISO 9001:2000 pre návrh a vývoj, výrobu, predaj, montáž a servis protipožiarnych bezpečnostných dverí a zárubní.

Zoznam prevádzok firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
+421 34 77 33 227
Dnes zatvorené
02 16 888
Dnes zatvorené
SHERLOCK, s.r.o.

ČASOPIS

REKLAMA

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Prevádzky? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte